مجموعه جنت سفال شما را به خرید بهترین محصولات سفالی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده سفال لالجین | قیمت خرید عمده سفال میناکاری همدان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز خرید عمده سفال میناکاری اصفهانقیمت خرید عمده سفال میناکاریانواع سفال تولید لالجینفروش سفال میناکاری شده همدانمرکز خرید بهترین سفال ایرانیسفارش اینترنتی انواع سفال لالجینصادرات سفال لالجین همدان به نقاط مختلف جهانفروشندگان بهترین سفال تولید همدان در کشورمزایای استفاده از ظروف سفالپایتخت سفال ایران کجاست؟بهترین سفال لالجین را از کجا بخریم؟ارزان ترین نوع سفال در بازارخریداران سفال لالجین همدان به قیمت تولیدعرضه کننده سفال لالجین به بازارهای داخلی و خارجی

فروش عمده سفال لالجین اصفهان از طریق فروشگاه اینترنتی با قیمت مناسب و رقابتی بدون محدودیت زمانی امکان پذیر گردیده است.امکان  خرید به صورت اینترنتی امکان پذیر گردیده است. سفال میناکاری شده می تواند یکی از بهترین گزینه های هنری برای علاقه مندان شناخته شود. افرادی که در این زمینه محارت خوبی دارند و سفال های عالی چه از نظر طراحی و زیبایی و چه از مظر جنس سودی عالی را از فروش سفال مینا کاری بدست می آورند شما میتوانید با کمی جست و جو در اینترنت و کلاس های اینترنتی بدون هیچ هزینه ای این هنر زیبا را یاد بگیرید 

سفال ها به چند دسته تغسیم بندی میشوند یکی از این دسته ها را میتوان ظروف غذاخوری سفالی _ پارچ و لیوان سفالی _ بشقاب سفالی نام برده 

بشقاب سفالی در دوسته تغسیم میشود بشقاب سفالی میناکاری و بسقاب سفالی خام نام برد . قیمت  بشقاب سفالی میناکاری بسیار گران تر از  بسقاب سفالی خام بوده ولی زیبایی بشقاب سفالی میناکاری شده بسیار زیبا تر از بشقاب سفالی خام بوده یعنی میتوان گفت که شاید پول بیشتری را بدهید اما یک سفال بسیار  زیبا را برای خود میگیرید قیمت سفال میناکاری شده بسیار بالا است اما از نظر هنری بسیار زیبا است همان طور که میدانید از قدیم گفته اند هنر انسان قیمت ندارد 

فروش سفال خام میناکاری به دو صورت انجام میگیرد 

روش اول اینترنتی است شما بسیار راهت میتوانید  در منزل خود خرید کنید و درب منزل نیز دریافت کنید اما هیچ چیزی ماننده دیده انسان نیست 

روش دوم خرید کردن در بازار های است امروزه بهترین و ار زانرین بازار ها بازار سفال مشهد هست که هم فروش عمده سفال  را دارد و هم تک فروشی میکند اما بهترین فروشگاه برای فروش عمده فروشگاه یا بازار همدان است علاوه ظروف سفالی یزدرا با بهترین قیمت ها خریداری کنید قیمت قابلمه سفالی ظروف سفالی

همدان ظروف سفالی اصفهان و ….. قیمت ظروف سفالی در این بازار بسیار ارزان تر نسبت به دیگر بازار ها است .

سفال میناکاری ارگانیک :

گل از خاک رس و آب درست می شود و چرخ یک وسیله ی الکتریکی مکانیکی دارای اسکلتی آهنی، دو صفحه ی فلزی بزرگ و کوچک، دینام، تسمه و… می باشد. قدیم چرخ سفالگری به این شکل نبود و سفالگرها بوسیله ضربات پا صفحه بزرگ چرخ را حرکت می دادند. در این بخش، نویسندگان مجله شهر سفال قصد دارند شما را با مفاهیم پایه ای مثل سفال، چرخ سفال، گل سفال، دستگاه اکسترودر و بعضی ابزارها آشنا کنند.

فروش عمده سفال لالجین | قیمت خرید عمده سفال میناکاری همدان

مرکز خرید عمده سفال میناکاری اصفهان

خرید عمده سفال میناکاری اصفهان با قیمت هایی متنوع به صورت آنلاین امکان پذیر گردیده است. سیر تکامل میناکاری در ایران شکل گرفته است. اما به طور کلی اطلاعات بسیار دقیقی در ارتباط با اولین تاریخچه میناکاری در کشور وجود ندارد.

میناکاری از جمله بهترین هنر هایی است که امروزه در ایران طرفداران بسیاری را جذب خود نموده است و استادکاران متعددی در این ارتباط فعالیت می نمایند.

به صورت کلی لعاب کاری و قرار دادن اثر در کوره به منظور ایجاد استحکام در رنگ پذیری برای میناکاری، کلیتی از چگونگی میناکاری می باشد. البته این امر با توجه به نوع ظرف و جنس آن نیز به دفعات متعدد تکرار خواهد شد.

قیمت خرید عمده سفال میناکاری

قیمت خرید عمده سفال میناکاریقیمت خرید عمده سفال می تواند متنوع باشد. این تنوع موجب می گردد تا محدودیتی برای انتخاب این آثار از سوی خریداران به وجود نیاید.

بعلاوه سفال های میناکاری شده از ارزش بالایی برخوردار می باشند و به علت قرار گرفتن در لیست هنر های ایرانی، بر همین اساس نیز قیمت گذاری می گردند.

ظروف میناکاری شده سفالی تنها در دسته بندی کوزه ها و امثال آن قرار نخواهند گرفت. بلکه این ظروف را می توان در دسته بندی های متعددی قرار داد.

فروش سفال میناکاری شده:فروش سفال میناکاری شده در اصفهان آغاز گردیده است. این فروش در بستر فروشگاه اینترنتی شکل خواهد گرفت و از این رو قیمت ها در این فروشگاه کاملا متنوع می باشد.

اصفهان مهد هنر میناکاری نه تنها در ایران بلکه در جهان محسوب می گردد. وجود استادکاران مینا در این شهر موجب گردیده است تا امروزه اصفهان در قالب کانون مهم میناکاری جهان نیز در نظر گرفته شود.

فروش اینترنتی سفال میناکاری اصفهان:فروش و خرید سفال میناکاری اصفهان بصورت اینترنتی مسیری است که به موجب آن می توان شاهد یک روش متفاوت و ایده آل در انتخاب بهترین اثر میناکاری شده سفالی نیز بود.

از جمله تنوع انواع سفال میناکاری شده می توان به این موارد نیز اشاره کرد.

 • بشقاب
 • کوزه
 • گلدان
 • انواع قاب عکس میناکاری شده
 • انواع اثار هنری ساده

انواع سفال تولید لالجین

انواع سفال تولید لالجینانواع سفال تولید لالجین به دو دسته اصلی تغسیم میشود 

دسته اول از نظر شیوه درست شدن سفال است که به سه بخش انگشتی یا pinch _ فیتیله ای یا coil _ ورقه ای یا slap تغسیم میشود 

روش انگشتی یا pinch 

این گونه ظروف و اشکال سفالین، تنها از ارتباط گِل و دست به وجود می آیند.

روش فیتیله ای یا coil

از لوله کردن گل به اشکال گوناگون و چسباندن آن ها به هم پدید می آید.

ورقه ای یا slap

بعد از آن که از چرخ برای سهولت در امر ساخت ظروف سفالی به کار برده شد خاصیت زیبایی و ظرافت نیز بعد از کاربری به ظروف سفالین اضافه شد. حال با این تکنیک می توانستند انواع کوزه ها در اشکال انوازه های گوناگون را بسازند. تا این جا مواردی که گفته شد از روش های بسیار قدیمی در ساخت سفال بوده اندکه بیشتر جنبه کاربردی در زندگی روزمره داشتند به عنوان ظروف یا ظروفی برای برای حمل مواد دیگر استفاده می شدند.

دسته دوم از نظر ظاهری تغسیم می شوند که به بخش های متنوع ای ماننده : پارچ سفالی _ بشقاب سفالی _ لیوان سفالی و …….

قیمت سفال لاجین بسته به این دو دسته است هرچه زمان و کیفیت کار این دو دسته بیشتر باشد سفال نیز گران تر است

 سفال تولید لالجین و سفال میناکاری لالجین یکی از بهترین کار های سفالی موجود در بازار همدان است وشما نسبت به کاری که بروی سفال انجام گدیده است یک خرید سفال ارزان را دارید نسبت به بازار سفال مشهد و دیگر بازار ها دارید 

شما در بازار همدان میتوانید خرید سفال خام فروش سفال خام فروش عمده سفال را انجام دهید 

فروش سفال میناکاری شده همدان

فروش سفال میناکاری شده همداناگر شما این هنر زیبا را انجام دادید و قصد فروش مهصول خود را داشتید بهترین کار برای فروش سریع محصولتان با قیمت بالا تبلیغ در فضای مجازی است 

شما میتوانید در برنامه های شیپور دیوار اینیستاگرام و …… محصول خود را با قیمت دلخواه بگذارید 

شما میتوانید محصول خود را در بازار سفال به فروش برسانید اما بهتر است این کار را نکنید زیرا اگر محصول شما 200/000 تومان قیمتش باشد آن ها یه شما میگویند 100/000

تومان تا نهایت با چانه زنی فراوان به 150/000 برسانید و آن ها روی این جنس 50/000 هزار تومان سود کنند 

مرکز خرید بهترین سفال ایرانی

مرکز خرید بهترین سفال ایرانی

یکی از مراکز فروش انواع ظروف سفالی همدان، وب سایت های اینترنتی و آنلاین می باشند. این ظروف را می توان با جستجو در موتور های کاوش اینترنت مشاهده نمود و در صورت لزوم خریداری نمود. برخی اطلاعات موجود در این وب سایت ها عبارت است از: نحوه خرید از سایت راهنمایی و ارائه اطلاعات در مورد انواع ظروف سفالی ارائه مشخصات انواع ظروف سفالی به همراه تصویر و قیمت راهنمایی در مورد نحوه ثبت سفارش و خرید از سایت معرفی تولید کنندگان برتر حوزه سفال امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه های بانکی دریافت کالا در کمترین زمان ممکن بیمه و گارانتی محصول در صورت لزوم امکان ارجاع و بازگشت کالا در صورت معیوب بودن خرید انواع ظروف سفالی همدان از طریق این وب سایت های فروش به خوبی امکان پذیر است.

سفارش اینترنتی انواع سفال لالجین

سفارش اینترنتی انواع سفال لالجین

فروش عمده سفال لالجین، و ظروف سفالی یزد در کارگاه های تولید این کالا به صورت مستقیم انجام می شود. فروش عمده به توزیع کنندگان و افرادی صورت می گیرد که دارای فروشگاه های بزرگ عرضه کننده انواع ظروف سفالی می باشند. گروه دیگری که با عمده فروشنان سروکار دارند مراکز پخش می باشند. این مراکز با کمک سیستم های حمل و نقل این کالا را به سراسر کشور و دور ترین نقاط آن ارسال می دارند. فروش عمده یکی از بهترین روش ها برای مبادله کالا در حجم زیاد می باشد. از مهمترین مزیت های عمده فروشی عبارت است از:

 • خرید کالا با قیمت ارزان تر از بازار 
 • کاهش هزینه های تولید و هزینه تمام شده 
 • ارسال رایگان در خرید های با حجم بالا
 • امکان دریافت تخفیف بیشتر از سوی فروشنده و عمده فروش

صادرات سفال لالجین همدان به نقاط مختلف جهان

صادرات سفال لالجین همدان به نقاط مختلف جهان

انواع ظروف سفالی تزیینی و کاربردی و به اصطلاح دم دستی توسط دست هنرمندان ایرانی ساخته می شود. ظروف سفالی همدان که در شهر های مختلف آن از جمله شهر لالجین که به پایتخت سفال ایران شهرت دارد به کشور های دیگر صادر می شود. این ظروف و سفال ها دارای شهرت جهانی است و در این زمینه فعالیت آن در سازمان فرهنگی یونسکو به ثبت جهانی رسیده است. از جمله برخی مناطق وارد کننده این محصول عبارتند از:

 • کشور های آسیایی
 • کشور های اروپایی

هیجده کشور متعلق به این دو قاره وارد کننده و خریدار سفال ایران می باشند. صادرات ظروف سفالی همدان هر ساله موجب ارزآوری به داخل کشور شده و حمایت از تولید کننده داخلی را نیز به دنبال داشته است.

فروشندگان بهترین سفال تولید همدان در کشور

فروشندگان بهترین سفال تولید همدان در کشور

یکی از مراکز فروش انواع ظروف سفالی همدان، وب سایت های اینترنتی و آنلاین می باشند. این ظروف را می توان با جستجو در موتور های کاوش اینترنت مشاهده نمود و در صورت لزوم خریداری نمود. برخی اطلاعات موجود در این وب سایت ها عبارت است از:

 • نحوه خرید از سایت
 • راهنمایی و ارائه اطلاعات در مورد انواع ظروف سفالی
 • ارائه مشخصات انواع ظروف سفالی به همراه تصویر و قیمت
 • راهنمایی در مورد نحوه ثبت سفارش و خرید از سایت
 • معرفی تولید کنندگان برتر حوزه سفال
 • امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه های بانکی
 • دریافت کالا در کمترین زمان ممکن
 • بیمه و گارانتی محصول در صورت لزوم
 • امکان ارجاع و بازگشت کالا در صورت معیوب بودن

خرید انواع ظروف سفالی همدان از طریق این وب سایت های فروش به خوبی امکان پذیر است

مزایای استفاده از ظروف سفال

مزایای استفاده از ظروف سفال

از آنجایی که در ظروف فلزی، مقداری از فلز ظرف به مواد غذایی سرایت می کند و در بلند مدت باعث بروز بیماری های خطرناک می شود، کارشناسان تغذیه توصیه اکید دارند که یا به طور کلی از این ظروف استفاده نشود و یا اینکه استفاده از آن ها مستمر و همیشگی نباشد. به عنوان مثال، استفاده از ظروف آلومینیومی در دراز مدت باعث ابتلا به بیماری آلزایمر می شود. همچنین جوش آوردن آب در کتری آلومینیومی، استعداد بروز بیماری هایی مانند : کولیت، زخم معده، یبوست، خشکی دهان و تغییر رنگ زبان را در انسان تقویت می کند. در مقابل ظروف آلومینیومی، ظروف مسی قرار دارند که سرایت مقادیر مشخصی از فلز مس موجود در آن ها به غذا، برای سلامتی انسان مفید است. اما اگر میزان سرایت مس بالا برود، خطراتی در پی خواهد داشت.

مصرف آب در بطری ها و کلمن های پلاستیکی، به دلیل وجود مواد شیمیایی مانند BPA، برای بدن مضر است. همچنین ظروف پلاستیکی باعث کاهش تستوسترون بدن و مختل شدن روند سوخت و ساز بدن می شوند.

پایتخت سفال ایران کجاست؟

پایتخت سفال ایران کجاست؟تأیید نهایی عنوان «شهر جهانی سفال» برای لالجین در همین زمینه استاندار همدان از تأیید نهایی عنوان «شهر جهانی سفال» برای لالجین خبر داد و گفت: پرونده لالجین همدان به‌عنوان شهر سفال و سرامیک برای ثبت جهانی به شورای عالی صنایع‌دستی کشور پیشنهادشده بود که اطلاعات موردنیاز در این زمینه جمع‌آوری و طرح اولیه تهیه و ارسال شد.مرحله داوری در اردیبهشت‌ماه با حضور ۵ داور انجام شد و این پرونده با نظر مثبت داوران در مجمع عمومی شورای جهانی صنایع‌دستی با حضور روسای پنج قاره مطرح و مورد تأیید نهایی قرار گرفت که مرحله ثبت جهانی به‌زودی انجام خواهد شد.

استاندار همدان اضافه کرد: بی‌تردید، این رویداد مهم فرصتی نو و بی‌بدیل را برای استان در عرصه بین‌المللی فراهم آورده و ثبت شهر لالجین به‌عنوان شهر جهانی سفال تأثیر مستقیم بر رونق گردشگری خارجی، اقتصاد محلی، اشتغال‌زایی و توسعه صادرات صنایع‌دستی خواهد داشت.

نیکبخت از تمام کسانی که برای این رخداد تلاش کرده‌اند به‌خصوص نماینده ولی‌فقیه در استان تشکر کرد و خواستار تداوم توجه همگان به شهر جهانی سفال شد.

بهترین سفال لالجین را از کجا بخریم؟

بهترین سفال لالجین را از کجا بخریم؟

لالِجین پایتخت سفال ایران است. شهر لالجین یکی از قطب‌های گردشگری استان همدان و به عنوان مرکز سفال و سرامیک در خاورمیانه شناخته شده است. لالجین یکی از شهرهای شمالی استان همدان است که در شهرستان بهار واقع شده و با جمعیتی حدود 20 هزار نفر به عنوان دومین شهرستان بهار شناخته می‌شود. لالجین در 5 کیلومتری بهار و 17 کیلومتری همدان واقع شده و ساکنان لالجین به لهجه‌ای خاص از زبان ترکی آذربایجانی سخن می‌گویند که نسبتاً با گویش مردم آذربایجان متفاوت بوده و از نظر لحن تکلم به ترکی قشقایی‌های فارس و ترکی شاهسونی‌های استان‌های قم و مرکزی نزدیک است. بر طبق اسناد به‌دست‌آمده از حفاری‌های چهارراه مرکزی لالجین، همچون سنگ‌قبرهای متعلق به قرن پنجم هجری که هم‌اکنون در موزهٔ تپه هگمتانه همدان نگهداری می‌شوند، پیشینهٔ استقرار و سکونت در این ناحیه، فراتر از سدهٔ پنجم هجری است. شهر لالجین در دشت نسبتاً همواری واقع شده و رودخانهٔ قره چای در شمال و رودخانه یکه چای در جنوب آن جریان دارد. این منطقه از لحاظ آب‌های زیرزمینی بسیار غنی بوده و ساکنان آن به ایجاد چاه‌های عمیق و نیمه عمیق روی آورده‌اند.

ارزان ترین نوع سفال در بازار

ارزان ترین نوع سفال در بازارسفال در واقع می توان گفت گلی است که به واسطه هنر دست سفالگر درست و طراحی می شود. از مرغوب ترین خاکی که می توان برای درست کردن یک سفال مرغوب و زیبا استفاده کرد خاک رس می باشد. شاید تا به حال خاک رس را دیده باشید که به رنگ قرمز است و از خود پرسیده باشید علت رنگ قرمز آن چه می تواند باشد؟ می توان گفت که به دلیل آهن بسیار زیادی که در این نوع خاک وجود دارد باعث شده است، که این خاک به رنگ قرمز در بیاید و به بهترین نوع خاک مورد استفاده سفالگری تبدیل شود. سفال گری را می توان از اولین هنرهای تاریخ بشر دانست که قدمت چندین هزار ساله دارد. انسان ها از دیرباز به فکر ذخیره غذا و آب افتادن به همین منظور به دلیل خاصیت چسبندگی  و قابلیت شکل دادن گلی که از خاک رس تهیه می شود توانستند ظروف سفالی را تهیه کنند. در کشور ایران نیز این هنر قدمت بسیار زیادی دارد سفال همدان یکی از مشهورترین سفالی است که در سراسر دنیا زبانزد است.

خریداران سفال لالجین همدان به قیمت تولید

خریداران سفال لالجین همدان به قیمت تولید

بخشی از کار تولید ظروف سفالی همدان به ساخت ظروف مختلف تزیینی اختصاص دارد. این ظروف در بازار های عرضه کننده این تجهیزات در انواع مدل ها و سایز های مختلف به فروش می رسند. فروش اینترنتی انواع گلدان های سفالی در مدل های زیر صورت می گیرد:

 • سایز های کوچک و بزرگ
 • رنگ های متنوع
 • قیمت های متنوع
 • ساده یا رنگی

انواع این ظروف در فروشگاه های اینترنتی به کاربران سایت معرفی شده و به فروش می رسد. فروش اینترنتی بهترین روش خرید برای افرادی است که فرصت مراجعه حضوری به بازار ها و مراکز خرید را ندارند.

عرضه کننده سفال لالجین به بازارهای داخلی و خارجی

عرضه کننده سفال لالجین به بازارهای داخلی و خارجی

با تأکیدات صورت گرفته همواره نظارت و بازرسی از فروشگاه‌های عرضه صنایع‌دستی و سفال لالجین انجام شده است اما باید دید که این نظارت و بازرسی‌ها تا چه حدی مؤثر واقع شده است  در این گزارش به موضوع عرضه کالاهای چینی در بازار لالجین می‌پردازیم.

سفال لالجین مشابه خارجی ندارد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: سفال چینی و عرضه اجناس چینی دو موضوعی است که باید از یکدیگر تفکیک شوند.

وی با اشاره به اینکه سفال خارجی نداریم، افزود: سرامیک و سایر اجناس خارجی هستند که در فروشگاه‌های لالجین عرضه می‌شوند اما بخشی از تولیدات لالجین نیز با شبیه‌سازی از کالاهای چینی تولید می‌شود.

کالاهای خارجی عرضه شده در فروشگاه‌های لالجین از مبادی رسمی و قانونی وارد کشور می‌شود

علی مالمیر با بیان اینکه در موضوع عرضه کالاهای چینی در بازار بخشی از این موضوع برمی‌گردد به قانون کشور، عنوان کرد: واردکنندگان سرامیک یا ملزومات خارجی طبیعتاً از مبادی رسمی قانونی واردات انجام می‌دهند که مکاتباتی در حوزه صنایع‌دستی انجام شده است که این موضوع در مبادی ورودی مدیریت کنند.

مالمیر بیان کرد: اگر وارد کننده‌ای اجناس خارجی هزینه‌ای را پرداخت و کالایی را از مبادی قانونی وارد کشور کند ممانعت از عرضه کالا به طور طبیعی آن فرد را متزلزل می‌کند و تنها راه اصولی و حقوقی کنترل مبادی ورودی به لحاظ قانونی است.

ابراهیم زند

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه جنت سفال شما را به خرید بهترین محصولات سفالی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید