مجموعه جنت سفال شما را به خرید بهترین محصولات سفالی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده سرویس غذاخوری سفالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروشنده سرویس غذاخوری سفالیمزیت ظروف سفالیقیمت سرویس های غذاخوری سفالیرنگ ظروف سفالیانتخاب ظروف سفالی مناسب
فروشنده سرویس غذاخوری سفالی

فروشنده سرویس غذاخوری سفالی این ظروف و سرویس ها را یا مستقیما از کارگاه های تولیدی و یا از مراکز پخش و فروش عمده انها تهیه کرده و به صورت جزئی و یا کلی در اختیار متقاضیان قرار می دهد . شما می توانید محصول را از فروشگاه های صنایع دستی و محصولات سفالی خریداری کنید .

فروشنده سرویس غذاخوری سفالی

فروشنده سرویس غذاخوری سفالی

سروس های غذاخوری سفالی یک ست کامل از تمام ظروف و تکه های یک سرویس غذا خوری هستند که شامل تمام مایحتاج یک سرویس می باشند . سرویس های غذا خوری سفالی شامل کاسه و پیاله های بزرگ و کوچک، بشقاب و خورشت خوری، دیس های بزرگ و کوچک، پارچ و لیوان، جای ادویه و … هستند .

مزیت ظروف سفالی

ظروف سفالی ظروفی زیبا، ساده و سنتی و بسیار سالم برای انسان هستند . غذا خوردن در این ظروف بسیار لذت بخش است و جلوه سنتی آنها باعث جلا دادن به روح انسان می گردد و یک ارتباط قلبی بین ما و گذشتگان برقرار کرده و خاطر ما را به سالهای دور و دراز می برد .ظروف لعاب دار سفالی یکی از سالم ترین و بهترین ظروفی هستند که در طب سنتی و طب اسلامی به استفاده از آنها توصیه شده است.

قیمت سرویس های غذاخوری سفالی

بها و قیمت سرویس غذا خوری سفالی با توجه به هنر و سلیقه ای که در ساخت آنها به کار رفته متفاوت است . مثلا اگر ظروف سفالی با هنر مینا کاری یا کنده کاری و یا نقاشی های حرفه ای تزئین شده باشد به مراتب بنا بر هر یک از این هنرها قیمتی بالاتر خواهد داشت . اما سفال های ساده و سنتی قدیمی قیمت چندان بالایی ندارند .

رنگ ظروف سفالی

به طور معمول ظروف سفالی به رنگ آبی یا سبز ساخته می شوند. این رنگ ها می تواند درجه بندی های مختلف از تیره تا روشن داشته باشد . آبی میتواند سرمه ای، سبز آبی، آبی روشن و آبی فیروزه ای باشد که معمولا رنگ فیروزه ای آن بیشترین مشتری و خواهان را دارد .

انتخاب ظروف سفالی مناسب

فروشنده سرویس غذاخوری سفالی

در انتخاب ظروف سفالی باید به این نکته دقت شود که رنگ و لعاب به کار رفته روی آنها جنسی خوب و پایدار و مقاوم داشته باشد و در اثر استفاده و به مرور زمان از بین نرود . بعی ظروف سفالی که طرح و رنگ های بسیار متنوع و زیبایی داشته و برای تزئین و دکور استفاده می شوند به مرور زمان رنگشان از بین میرود و مناسب استفاده روزمره نیستند.

ابراهیم زند

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه جنت سفال شما را به خرید بهترین محصولات سفالی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید