مجموعه جنت سفال شما را به خرید بهترین محصولات سفالی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید ظروف لعابی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایای انواع ظروف لعابیتولید ظروف لعابی در ایران

ظروف لعابی را می توان نوعی از ظروف آهنی معرفی نمود که از روکش لعابی برخوردار بوده و این روکش منجر به جلوگیری از زنگ شدن ظروف مورد نظر خواهد شد. حال اگر بخواهید به خرید ظروف لعابی که قدمتی بیشتر از ظروف پخت و پز جدید را دارند بپردازید، خواهید دید که از آنها انواع مختلفی از جمله ظروف لعابی ایرانی بی رنگ، رنگی و کدر وجود داشته که با این وجود قیمت ظروف لعابی در هر یک از آنها متفاوت خواهد بود.قیمت خرید ظروف لعابی ایرانی

مزایای انواع ظروف لعابی

مزایای انواع ظروف لعابی انواع ظروف لعابی را از حیث رنگ و یا نوع سطح درونی ظرف در بخش اول بر شمردیم، حال اگر بخواهیم این ظروف را به تفکیک مورد بررسی قرار دهیم، باید گفت که شامل ظروف مختلف پخت و پز تا غذاخوری و پذیرایی شده و بر همین اساس می توان از ظرف های متعددی مانند کاسه لعابی، تابه لعابی، دیس لعابی، بشقاب لعابی، کتری و قوری و … نام برد.
همچنین در خصوص مزایای انواع ظروف لعابی اگر بخواهیم بگوییم، باید عنوان داشت که این ظروف از چنین امتیازات بزرگی برخوردار می باشند:

  • یکی از مزایای این ظروف، بخصوص ظروف پخت و پز لعابی این است که بر اثر قرار گرفتن مواد غذایی قلیایی و یا اسیدی داخل آنها، خوشبختانه هیچ نوع واکنش منفی ای رخ نخواهد داد، به همین جهت می توان غذاهایی که حاوی آبلیمو یا گوجه هستند را در آنها پخت یا آماده کرد.
  • یکی دیگر از مزیت ها نحوه نگهداری آسان ظروف لعابی است، چرا که این ظروف حتی بدون روغن کاری هم می توانند مورد استفاده قرار گرفته و مانند ظروف بدون لعاب، دچار زنگ زدگی نخواهند شد.
  • با فرض اینکه هیچ یک از ابزار پلاستیکی در این ظروف بکار نرفته باشد، می توان حتی آنها را درون فر و حتی در دمای بالا نیز قرار داد، بدون اینکه دچار آسیب یا نقصی شوند.
  • همچنین از دیگر مزایای مهم ظروف لعابی این است که هم تنوع مدل و هم تنوع رنگ در آنها بیشتر از سایر ظروف می باشد.

تولید ظروف لعابی در ایران

تولید ظروف لعابی در ایران کارخانجات بسیاری در جای جای کشورمان ایران مستقر گشته اند که عمده فعالیت آنها بر روی تولید ظروف لعابی استوار گشته است.
اغلب این کارخانجات که از سیستم ها و تجهیزات پیشرفته و مدرن برخوردار می باشند، نه تنها توانسته اند اقدام به تولید انواع ظروف لعابی متنوع از حیث ظاهری نمایند، بلکه موفق به ساخت ظروفی فوق العاده باکیفیت و درجه یک نیز گشته اند.

لذا می توان از تولید ظروف لعابی تمام عیار توسط تولیدکنندگان برتر کشور خبر داد که هم قابل استفاده در امور آشپزی به بهترین نحو ممکن بوده و هم برای غذاخوری یا پذیرایی نیز عالی به نظر می رسند.
اما اگر بخواهیم انواع این ظروف از نظر طرح و نقش کلی موجود در آنها را نام ببریم، شامل این موارد خواهند شد:

  1. ظروف لعابی ساده: تنها رنگ های متنوع مانند سفید، قرمز، زرد و … در آنها قابل مشاهده خواهد بود.
  2. ظروف لعابی طرح دار: طرح هایی مانند طرح گل یا طرح های فانتزی دیگر در بدنه خارجی این ظروف به کار رفته اند.
ابراهیم زند

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه جنت سفال شما را به خرید بهترین محصولات سفالی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید