مجموعه جنت سفال شما را به خرید بهترین محصولات سفالی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ظروف سفالی گلدار در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای خرید ظروف سفالی گلدارقیمت ارزان ظروف سفالی گلدار

سفال یکی از قدیمی ترین ساخته ی دست انسان بوده که انسان های اولیه برای آب و غذا از آن استفاده می کردند. پیشرفت گسترش افکار انسانی به این ظروف سفالی، شکل و رنگ های متفاوتی داد که ظروف سفالی گلدار ساخته شد. ظروف سفالی مرغوب از خاک رس ساخته و طرح و نقش مختلف و رنگبندی متفاوتی می توان به این ظروف سفالی داد.

قیمت ظروف سفالی گلدار در ایران

راهنمای خرید ظروف سفالی گلدار

راهنمای خرید ظروف سفالی گلداروقتی به فروشگاه های ظروف سر می زنید ظروف رنگی و گلدار قشنگی آدمی را جلب خودش می کند این ظروف جنسی از سفال دارد که با پیشرفت و تکنولوژی سفال های رنگی و جالبی وارد بازار شده است. سفال در ایران یکی از قدیمی ترین ظروف بوده که قبل از ظروف شیشه ای و آرکوپال و… وجود داشته است.

ولی امروزه بعد از مدل های زیاد ظروف چینی و کریستال دوباره ظروف سفالی گلدار و رنگی طرفدار زیادی پیدا کرده به همین دلیل برای درست کردن این ظروف سفالی به غیر از سفال دستی به صورت صنعتی هم ساخته می شود.

برای خرید ظروف سفالی گلدار بهتر است لعابدار باشد زیرا این ظروف دست ساز بوده و می توان این ظروف را داخل مایکرویو، فر هم قرار داد. این ظروف سفالی سلیقه های خاص زیادی پیدا کرده که برای مهمانی و جشن های خود برای پذیرایی از این ظروف سفالی گلدار برای سرو آش و نوشیدنی هایی مانند دوغ و دلستر استفاده می کنند.

قیمت ارزان ظروف سفالی گلدار

قیمت ارزان ظروف سفالی گلدارظروف سفالی گلدار و رنگی متفاوتی وارد بازار شده که قیمتهای خوب و متناسب با بودجه دارد. از این ظروف سفالی برای تزئین سفره های هفت سین و رستوران های سنتی استفاده می شود این ظروف را می شود به راحتی شست.

برای نگه داشتن برنج می توان از این ظروف استفاده کرد زیرا این ظروف حبوبات و برنج را خنک نگه داشته و از حشره زدن برنج و حبوبات جلوگیری می کند.

این ظروف سفالی بیشتر در شهرهای میبد یزد، سیستان وبلوچستان، شهررضا همدان و… ساخته می شود و به صورت بشقاب، کاسه، پیاله، لیوان، زیرسیگاری، شمعدان، وسایل تزئینی، قلک ساخته و وارد بازار می شود که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و می توان این ظروف سفالی را هدیه و برای جهاز خریداری کرد.

سخن پایانی اگر می خواهید روحیه ی شاد و پذیرایی خاصی داشته باشید از ظروف رنگی و گلدار سفالی استفاده کنید. این ظروف رنگ های متفاوتی دارد که این رنگ ها گیاهی بوده و ضرری به بدن وارد نمی کند این ظروف سفالی  به دلیل قلیایی بودن خاک رس مواد معدنی و گرما را در خود نگه می دارد.

ابراهیم زند

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه جنت سفال شما را به خرید بهترین محصولات سفالی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید